22 Eylül 2014

Kemal Tanca Hatalarını Kabul Etmiyor.

Kemal Tanca'nın Ordu mağazasından bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı kısa bir süre giydim, ayakkabının yan tarafında çatlak ve yırtılma meydana geldi. Ürünü mağazaya götürdüm, değişim veya tamir amacıyla genel merkeze gönderildi. Bana verilen cevapta dinlendirilmeden giyilen ayakkabılarda çatlama veya yırtılma olabileceğini iade veya değişimin mümkün olmadığını söylediler.

Çok daha ucuz markaların ayakkabısını 3-5 yıl giyerken sözde iyi marka olan ve tonla para verdiğimiz markanın ayakkabısının bir-kaç ayda yırtılması kabul edilebilir değil. Ayrıca ne mağaza, nede genel merkezde insan ilişkileri iyi değil, bir daha asla tancadan bir şey almam, sizlere de tavsiye etmem.

Yavuz 281 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 29 Eylül 2014

    hiçbir şekilde çözüm üretilmiyor, kesinlikle kendi sorumluluklarını kabul etmiyorlar. bir daha asla kemal tancadan alışveriş yapmam, asla.

  • Yavuz 22 Eylül 2014

    hala daha müşterimize sonuç hakkında bilgi verilmiştir deniliyor, oysaki benim şikayetimi okumuş olsalar bu durumu ben zaten mesajımda yazdım. bize şu adresten bildirebilir deniliyor bildirdik çözüm bulmadınız, sorumluluğunuzu kabul etmediniz, sıradan markalar kadar bile duyarlı değilsiniz, daha ne diyelim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 22.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön