Kemal Tanca Hasarlı Ürün!

Muhammet Ali Y. |

İstanbul Sapphire mağazanızdan ayakkabı aldım. Markaya güvendim aldım bin pişmanım. Ayakkabı sağ ayağımın topuk kısmını 2 kere sıyırdı yara yaptı bu acıyı defalarca çektim. İnsan sağlığına zarar veriyor bu ayakkabılar. 2 defa mağazaya gittim sadece topuk açma işleminden başka bir şey yapmadılar. Hiç memnun kalmadım üründen. Mağazanızda sorunumun çözüme kavuşmasına kimse katkı sağlamadı. Bu ürünün başka bir ürünle değişimini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ali Y.
  23 Kasım
  15:57

  Suçu hemen benim ayak sağlığıma bağlıyosunuz. Sizin yüzünüzden ayağımın topul kısmı yara oldu. Sağlıksız ürünler satıyorsunuz ve sorumlu olarak tüketiciyi sorumlu tutuyosunuz.

 • Muhammet Ali Y.
  23 Kasım
  15:55

  Müşteri olarak en ufak bir çözüm sağlanmadı tarafıma bir daha asla müşteriniz olmayacağım. İlgisiz ve hazır cevaptan başka bir şey söyleyemiyorsunuz. Paranızın hakkını verin biraz.

 • 23 Kasım
  11:11

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 23.11.2015 tarihinde mail yoluyla bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı