Kemal Tanca Gönderdiğim Ayakkabımı Kaybettiler.

Alper Emre A. |

N11.com sitesi üzerinden aldığım Kemal Tanca marka ayakkabı bir kaç giyimden sonra yan tarafından açılma yaptı. Bunun üzerine Kemal Tanca müşteri hizmetlerine bildirimde bulundum. Bana e-posta ile bir kod gönderildi. Bu kodla ayakkabıyı İstanbul Bakırköy'de ups kargoya verdim. Ancak bundan sonra ayakkabıdan eser yok.

Kalitesiyle müşteri memnuniyetiyle bildiğimiz Kemal Tanca firması tarafıma olumlu olumsuz bir dönüş dahi yapmamıştır. Ayakkabı nerede, ne oldu, herhangi bir şey bilmiyorum. E-posta gönderdim tekrar, ona da cevap veren yok. Umarım konuyla ilgilenilir.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Emre A.
  02 Eylül
  13:42

  halihazırda bir çözüme ulaşılmış değil, sadece ayakkabının kendilerine ulaştığını teyit ettiler, kargo takip numarasından, sonrasında bana bir dönüş yapılmadı.

 • 29 Ağustos
  16:49

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 29.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı