09 Mayıs 2015

Kemal Tanca Fabrika Hatalı Ürün.

Aralık 2014'te almış olduğum ayakkabımın yanlarında açılma meydana geldi Ankara Nata Vega mağazasına götürdüm tadilat işlemi yapıp geri verdiler. Yaklaşık 1 ay sonra tekrar açılma oldu yeniden götürdüm fabrikaya gönderelim incelensin dediler incelendi ve fabrika hatası olmadığına kullanıcı hatasına karar verilmiş.

Detaylı bir şekilde incelenmiş olsaydı kullanıcı hatası değil fabrika hatası olduğu anlaşılabilirdi. Müşteri Hizmetlerine mail atıyorum ve standart bir cevap oluşturulmuş sanırım herkese aynı şekilde cevap veriliyor. Ben 4-5 ay giyeceğim bir ayakkabı alacaksam Kemal Tanca'dan almamın hiçbir önemi yok. Böylesine kurumsal bir firmanın müşterilerine karşı edindiği vizyon bu olsa gerek.

Serkan 206 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 09.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Serkan09 Mayıs 2015

    Şikayet ile ilgili maille dönüş yapıldı ancak hâlâ ürününüzün fabrika hatası olmadığı düşüncesindesiniz 5 aylık bir ayakkabının bu kadar deforme olması firma prensibi gereği sadece kullanıcı hatası olarak değerlendiriliyor sanırım. Peki ürününüzle alakalı tüketici hakem heyetine şikayet başvurusunda bulunacağım gerekli inceleme orada da yapılacaktır. Şirketinizin uzmanları mı haklı yoksa ben mi? Ürününüzle ilgili sonucuda buradan yine yayınlayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön