Kemal Tanca Fabrika Hatalı Çanta Sattı.

Ayşegül K. |

Kemal Tanca'nın Edremit mağazasından 18-01-2014'de Anneme çanta aldım. Çantada kısa bir süre sonra derisinde renk atma, kumaş kısmında ipliklerin çıkması, sökülmeye başlaması, demir aksesuarlarında kopma olması sebebiyle çantanın yenisiyle değiştirilmesini talep ettim. 03-03-2014'de çantayı merkeze gönderdiler.

Yaklaşık 2 hafta sonra aradılar ve çantayı yenisiyle değiştirmeyeceklerini, sebep olarakta kullanıcı hatası olduğunu, sadece tadilat yapabileceklerini söylediler. Annem 71 yaşında ve hasta bir kadın 1,5 ay boyunca bu çantayı nasıl böyle yıpratabilir ki.Tanca isminin arkasında durmamıştır, müşterisini ciddiye almamıştır. Hakkımı tüketici mahkemelerinde sonuna kadar arayacağım. Kalite = tanca asla değildir.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül K.
  26 Mart
  01:27

  KEMAL TANCA\'NIN BANA YAŞATTIĞI BU SIKINTILI MAĞDURİYET SÜRECİMİ HAKEM HEYETİ KURULU BAŞKANLIĞINA BİLDİRMİŞ BULUNMAKTAYIM.DAVA SONUCUNDA KAZANAN TARAF OLAMIYCAKLARI GİBİ,İSİMLERİ İTİBARLARI NOKTASINDADA TALİHSİZ BİR DURUM YAŞAMALARI AN MESELESİDİR,BİR DAHA KENDILERINDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYI DÜŞÜNMEDIĞİM GİBİ BANA YASATTIKLARINI ETRAFIMDAKI HERKESLE PAYLASMAYIDA İHMAL ETMIYORUM TABİİ.ADALET HAKLININ YANINDA OLUCAKTIR ...

 • Ayşegül K.
  16 Mart
  14:50

  Kemal Tanca,ürünleri tarafından yaşattıkları mağduriyetlere,anladığım kadarıyla kopyala yapıştır şeklinde cevap vermıslerdir.Bana dün mesaj atmıslar,hasarlı olarak vermış olduğum çantayı mağazaya göndermişler gelin alın lütfen diye.Bir kaç gün sızde kalıcak,annemın hastane işlerını halledeyım,sonra Hakem Heyeti Kurulu Başkanlığı nın yönlendırmesiyle görüşücez elbet...Size hiç yakışmayan şekliyle davranıyorsunuz müşterilerinize,umarım hakettiğiniz cevabı kısa zamanda alırsınız...

 • 15 Mart
  09:28

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 13.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal TANCA Müşteri İlişkileri Departmanı.