16 Mart 2013

Kemal Tanca Deri Çizme Renk Değiştirdi!

4 ay önce aldığım ilk giydiğim 1 hafta içinde çizmenin birbirlerine bakan kısımlarında renk açılması oldu. Çizmem ile birlikte almış olduğum önerilen boyayı kullandım hiçbir değişim olmadı. 1 ay önce iadeye değişime gönderdim benden boyayı istediler onu da gönderdim 1 ay sonra elime geçen şey çatlama kırılma soyulma ve ustalık sebebiyle oluşmadığı , deri değişiminin mümkün olmadığı söyleniyor.

315 tl çizmeye 15 tl boyaya verdim . Müşteri hizmetleriyle görüştüm telefondaki sanki kendi incelemiş kendi bu işin uzmanıymış gibi bir sorun yok tekrar göndermeyin dedi. Tüketici haklarına başvuracağım. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

İlknur 69 Okunma

Cevaplar

  • İlknur 26 Mart 2013

    firma yetkililerinin şikayetlere yaklaşımları belli zaten görülen o ki para için her türlü caymaca yapılıyor... mağazada bize süresiz garantisi var denilince bir bozukluk olduğunu anlamamız gerekiyordu malesef... tabi müşteri hizmetleri fotoğraflara bakarak çok iyi incelemeler yapıyorlar.... sizi tebrik ederim adam nasıl kazıklanır iyi biliyorsunuz.

  • Kemal Tanca Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimiz şikayetini müşteri hizmetlerine bildirmiş olup ürün ile alakalı gerekli bilgiler kendisine verilmiştir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşeri hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön