Kemal Tanca Değişimi Yapmadı.

Feridun A. |

24/09/2014 18:30 civarında Uşak Festiva mağazasından 22181301K erkek ayakkabısı (beyaz vd) 42 numara satın aldım. Ayağımdaki ayakkabıları da Kemal Tanca ayakkabısı idi ve biraz sıkıyordu. Mağaza çalışanı onları açtırabileceğini söyledi ve bende aldığım ayakkabıları giyip onları orada bıraktım. Sadece arabaya kadar yürüyüp eve geldim.

Eve geldiğimde ayakkabıların ayağıma 1 numara büyük olduğunu fark ettim ve değişim için mağazaya gittiğimde bunun mümkün olamayacağını giyildiğini söylediler. Sadece arabaya kadar yürüdüm oysa. Ürünü incelemeye göndereceklerini, fakat sonucun değişmeyeceğini söylediler. Bu nasıl bir anlayış sizin gibi kurumsal bir firmaya bu yakışmaz. Ürün inceleme formu:188608.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feridun A.
  27 Eylül
  23:26

  ayakkabı sanırım tarafınıza gelmiştir.bana 25.09.2014 tarihinde telefon açılmış bilgi verilmiş ve sorunum hala giderilmemiştir. en kısa zamanda giderilmesini umuyor ayakkabının 1 numara küçüğüyle değiştirilmesini bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

 • 25 Eylül
  11:38

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 25.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı