20 Mart 2013

Kemal Tanca Değişimde İndirim Yok!

17 Mart 2013 tarihinde Kemal Tanca'nın Bahariye'deki şubesinden % 50 indirimden yararlanarak bir çift bot aldım. 2. üründe + % 30 daha indirim olduğu için bu indiriminden de yararlanarak 2. bir ürün daha satın aldım.19 Mart 2013 tarihinde Maltepe Park'taki Kemal Tanca şubesine giderek aldığım 2. ürünü ayağıma büyük geldiği için değiştirmek istedim.

Değiştirme isteğim kabul edildi fakat botun 35 numarası üretilmediği farklı bir şeçim yapmam gerektiği belirtildi. Başka bir tercih yaptım ama kasaya geçtiğimde bu iade karşılığı aldığım ürün için + % 30 indiriminden yararlanamayacağımı öğrendim. Ama ne alırken ne de iade için gittiğimde seçim yaparken bu dile getirilmemişti. Kemal Tanca'yı kınıyorum.

Selen 67 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Selen SEYYAR Mağazalarımızda uygulanan kampanyalı ürünlerde, numara değişimi olsa da alınan iki ürününde iade işlemi yapılması gerekmektedir. Yapılan bu işlemden sonra değişim yapacağınız ürünü iki ürün kampanyası dahilinde alabilirsiniz. sistemsel olarak yapılması gerek budur. Mağazamıza kampanyalı olarak almış olduğunuz iki ürünü de götürdüğünüz takdirde, değişim konusunda yardımcı olunabilecektir. Bilginize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön