30 Nisan 2013

Kemal Tanca Değişim İçin 20 Gün Bekle!

28/04/2013 de İzmir Balçova Kipa Mağazasından 170 küsür değerinde bir erkek ayakkabısı aldık. 30/04/2013 de (bugün) 'çok rahat' diye tanıtımı yapılan ayakkabı bir saat içinde içten demir geçirdikleri için üst taraftan vurdu. Az önce genel merkezi aradım 'aldığınız yere götürün gereken yapılacaktır' dedi.

Aldığımız yeri aradım fakat 2 günü bile dolmayan ayakkabıyı merkeze göndereceklerini ve 20 gün içinde merkezin karar vereceğini söyledi. Parasını ödeyip kullanmaya bile fırsatımız olmayan bir ürünü 1 aya yakın bekletmek doğru değildir. Bu kadar kalitesine güvenen bir firma nasıl olurda müşterilerini bu kadar oyalar.

Eda 101 Okunma

Cevaplar

 • Eda 29 Mayıs 2013

  GÖRÜŞME KAYITLARINDAN NASIL OLURDA ÖNCE BİR BEYEFENDİYLE GÖRÜŞTÜĞÜNÜZ ÇIKAR.NASIL KAYIT TUTUYORSUNUZ. BENİM SORUNUMLA İLGİLİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BİR BEYEFENDİ SİZİ ARAMADI SADECE BEN ARADIM BU BİR.İKİNCİSİ HİÇBİR DÖNÜŞ BANA YAPILMADI... CİDDİYETSİZLİĞİN BU KADARI. ZATEN GEREKLİ YERLERE ŞİKAYETTE BULUNULDU.

 • Kemal Tanca Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Merhaba Eda Hanım, 30.04.2013 tarihinde konuyla alakalı önce bir beyefendi ve daha sonra sizle görüşüldüğü müşteri hizmetleri çağrı kayıtlarımızdan tespit edilmiştir. Bu görüşmelerde tüm bilgiler müşteri hizmetleri sorumlumuz tarafınızdan sizlere aktarılmıştır. Saygılarımızla,

 • Eda 02 Mayıs 2013

  HİÇ KİMSE ARAMADI VE GEREKLİ BİLGİ VERİLMEDİ. hERKESE OTOMATİK AYNI CEVABI GÖNDERİP DURUYORSUNUZ

 • Kemal Tanca Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön