26 Mart 2013

Kemal Tanca Burnu Kırıldı!

Yllardır sizden ayakkabı alırım. sorunsuz bir şekilde memnun olarak giyerdim. Son aldığım üründe sağ ayakkabının burnu kırıldı. ürünü alalı bir hafta olmuştu daha . Solda bir sorun yok. Sağ ayakkabının burnu kırıldı sadece ve alakasız bir noktadan. Kullanıcı hatası olmasının imkanının olmadığı bir noktadan.

Ama bana tutmuş kullanıcı hatası diyorsunuz. Sizi mahkemeye vericeğim. Tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım bile. Müşteri memnuniyetiniz sıfır. Mahalle arasında ayakkabı satanlar bile sizden daha çok önem veriyor müşteriye ki hepsini geçtim arayıp ürünü iade edemiyoruz deme zahmetine bile girmediniz. ben aradığımda öğrendim. yazık. İnceleme numaram : 010437 Bakın ve utanın!. .

Emir 248 Okunma

Cevaplar

  • Emir27 Mart 2013

    Gerekli bilgiler mi? bana verilen bilgi sonrası şikayetçi olduğum için buraya yazdım zaten. Sonrasında bana verilen bir bilgi mevcut değil. Hukuki yollardan hakkımı arıyorum şuanda ve sonuna kadar devam edeceğim. Böyle devam ettiğiniz sürece daha çok müşteri kaybedeceksiniz.

  • Kemal Tanca Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonra hizmet departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön