Kemal Tanca Bugün 31. Gün Hala Cüzdanımdan Haber Yok.

Ali Ekrem A. |

14 Şubat'ta eşimin hediye aldığı cüzdan deforme oldu ve 31 Mayıs'ta Kemal Tanca'nın Afyon Afium Şubesine gerekli işlemleri yapmaları için teslim ettim. Teslim anında 7-10 gün içerisinde bir sonuca ulaşılabileceği söylendi, bekledim 2 hafta sonra bayiye uğradığımda 1 hafta daha beklemem söylendi.

1 hafta sonra yani 3. hafta gittiğimde ise; küçük bir malzeme-cüzdan gözden kaçmış olabilir gibi aşağılayıcı sözler ve sanki kendileri daha önce farklı süreler söylememiş gibi 30 günlük süreyi beklemem gerektiği vb. sözlerle beni başlarından savdılar. Bugün itibari ile 31. gün olmasına rağmen hala bir ses yok. Hem ilgilenilmiyor hem de müşteri aşağılanmaya çalışıyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  11:36

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 01.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı