01 Temmuz 2014

Kemal Tanca Bugün 31. Gün Hala Cüzdanımdan Haber Yok.

14 Şubat'ta eşimin hediye aldığı cüzdan deforme oldu ve 31 Mayıs'ta Kemal Tanca'nın Afyon Afium Şubesine gerekli işlemleri yapmaları için teslim ettim. Teslim anında 7-10 gün içerisinde bir sonuca ulaşılabileceği söylendi, bekledim 2 hafta sonra bayiye uğradığımda 1 hafta daha beklemem söylendi.

1 hafta sonra yani 3. hafta gittiğimde ise; küçük bir malzeme-cüzdan gözden kaçmış olabilir gibi aşağılayıcı sözler ve sanki kendileri daha önce farklı süreler söylememiş gibi 30 günlük süreyi beklemem gerektiği vb. sözlerle beni başlarından savdılar. Bugün itibari ile 31. gün olmasına rağmen hala bir ses yok. Hem ilgilenilmiyor hem de müşteri aşağılanmaya çalışıyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ali 2.476 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 01.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön