10 Nisan 2013

Kemal Tanca Boya Veriyor!

Ben ürünümü aldım ayaklarımın derisine kadar boya veriyor geri aldığımda sorunun giderildiği söylendi ama tekrar giydiğimde aynı sorun devam etti. Tekrar geri verim giderilmesi için ayakkabı fabrikaya gönderildiği söylendi ama gönderilmemiş beni 1 aya yakın bir süre beklettiler gittiğimde ayakkabımı nasıl bıraktıysam aynı şekilde geri aldım ve bana yapacak bir şey yok diye söylendi.

Ben bu şekilde ayaklarım boyalı boyalı mı gezmek zorundayım kemal tancayı çok iyi bir marka diye tanıyordum ve bir dahada kesinlikle alışveriş yapmayı düşünüyorum sorunum giderilmezse ve kimseye de tercih etmesini söylemeyeceğim şikayetimin dikkate alınmasını önemle rica ediyorum. Sonuçta o kadar para verip ayakkabı alıyorum.

Samet 98 Okunma

Cevaplar

  • Samet19 Ocak 2015

    Kesinlie Kemal Tanca dan bir daha ayakkabı almıyacağımı belirtip ne kadar iyi bir marka olduğunuzu ve sattığınız ürünün ne kadar arkasında durduğunuzu göstermiş oldunuz. Gerçekten teşekkür ederim.

  • Samet12 Nisan 2013

    Şikayetim neden dikkate alınmadı,herhangi bir çaba gösterilmedi.Bu ilgisiz tutumunuzdan dolayı sizi kınıyor bir daha alışveriş yapmayacağım vede kimseye tavsiye etmeyeceğim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön