28 Mayıs 2013

Kemal Tanca Aynı Hatayı Veren Ayakkabı!

2 yıl önce Kemal Tancadan yazlık bir ayakkabı aldım ayakkabının sağ ayakkabı üzerindeki tokası düştü firmaya verdik tokasını yenileyip göndermişler bir kaç giyme sonrası yine aynı sağ taraftaki toka düştü firmaya verdik tokasını yenilediler ve gönderdiler tekrar giydim ve kısa bir süre sonra aynı yerden yine tokası düştü.

Artık ürünün yenisini talep ettik çünkü aynı yerden aynı hatayı 3 kez yapınca üründe sıkıntı olduğunu söyledik ana merkezden bize cevap olarak kullanıcı hatası olarak aynen geri geldi. kullanıcı hatası olsa sol taraftaki tokanında düşmüş olması gerekiyor hiç bir şekilde ürünlerinin arkasında duramıyorlar 120 tl verdiğim ayakkabıyı 20 gün giyemedim.

Fatma 83 Okunma

Cevaplar

  • Fatma30 Mayıs 2013

    gerekli bilgi verilemedi benim ayakkabımın üzerindeki toka süs kapsamında değil ayakkabının üzerindeki bağları tutan bir yapısı var toka düştüğü an ayakkabınında işi bitiyor ayrıca üretim hatası olması için iki tarafında aynı hatayı vermesi gerekiyormuş aynı yerden 3 kez aynı hatayı vermesi kullanıcı hatasıymış ben ayakkabıyı gözden çıkardım ve kemal tanca markasını da . aynı şekilde herkese de örnek olsun diye ayakkabımı gösteriyorum kalitesizliği görsünler ve ürünlerinin arkasında duramadıklarınıda görsünler diye.

  • Kemal Tanca Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön