Kemal Tanca Ayıplı Ürünü Kabul Etmiyor.

Caner K. |

Kemal Tanca'dan yaklaşık 1 ay önce ayakkabı aldım. Kemal Tanca limited edition adı altında satılan ürünü 3.giymemde al tabanının eridiğini fark edip mağazaya götürdüm. İncelemeye gitmiş ve kabul edilmemiş. Bir ürün eğer ayıplı ürün değilse altı nasıl erir? bunun cevabını merak ediyorum. Ayakkabının metal kısmında aldığımda lekeler vardı, bunlar çıkmadı. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Tabanlık Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner K.
  19 Temmuz
  01:58

  urun ıncelemeye bıle gıtmıyor ayakkabının altı eridi fotograf cekıp merkeze atılmış sadece

 • 17 Temmuz
  15:02

  Sayın Caner KUŞ,

  Sezer ÇAĞLAR adına yapılan ''TABANDA ERİME TOPUK KISMI DEFORME VE AYAĞA ZARA VERİYO DİKİŞ KISIMLARINDA SORUN VAR AYRICA AKSESUARLARINDA SORUN BULUNDUĞUNU SÖYLÜYO MÜŞTERİMİZ VE İADESİNİ TALEP EDİYO'' şikayetiyle incelemesi yapılan üründe herhangi bir kalıp, malzeme, usta hatasına rastlanılmamıştır. Üründe imalat hatası tespit edilemediğinden iade/değişim onayı verilmemiştir. Üründe kullanım kaynaklı deformeler tespit edilmiştir.

  Yukarıda belirtilen nedenle göndermiş olduğunuz ürün 4077 sayılı Tüketici kanununa göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden değişim veya iade işlemi yapılamayacağını üzülerek bildirmek zorundayız.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Caner K.
  17 Temmuz
  14:57

  kale center mağazası ınceleme form no 152774

 • 17 Temmuz
  14:55

  Sayın Caner Kuş,

  Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilecektir.

  Saygılarımızla;

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.