15 Mart 2013

Kemal Tanca Ayıplı Ürün Değiştirilmiyor!

200 TL ile satın aldığım ayakkabı yalnızca 4 ay içinde yanlardan açılma yapmıştır. Yağışı havalarda su alıyor ve bana yapılan açıklama " ürün yazlık ürün, sulu havalarda giyildiği için su alıyor. " bu durum inanılır gibi değil. Kışlık ürünü kış sezonunda satın aldım, çelişkiye bakınız.

Ürünün kalitesine bağlı açılma yapıp su alması sorgulanmıyor, yağışlı havalarda giyilmemesi gerektiği vurgulanıyor. Eğer bir ürüne 200 TL ücret ödüyorsak, ürün hakkını vermeli. Bugün piyasada 200 TL ye satılan ayakkabılar çok daha kaliteli. Şunu anladım ki, Kemal Tanca' yı tercih etmemeliyim. Memnuniyetsizliğimi de 400 kişilik banka mesai arkadaşlarımla memnuniyetle paylaşacağım.

Fırat 101 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizinde belirttiği gibi ürün sulu ve yağışlı ortamda giyilmiş.Ancak firmamızdan alınmış olunan ürün kış şartlarına uygun olmadığı için açılma yapması doğaldır. Saygılarımızla; Kemral Tanca Müşteri Hizmetleri.

  • Fırat15 Mart 2013

    Ürünümün 200 TL değerinde ve 4 aylık kullanımda açılmaya bağlı su alması ile ilgili iadeye gönderdi. Tam tamına 21 gün ürüne herhangi bir işlem yapılmadan bekletilmiş ve ürünü geri en ufak bir tadilat olmadan gönderiyorlar. Gelin görün ki şikayet talebi açıyorum. Ürünüm su aldı diyorum, bana yapılan açıklama kendi ayıplarını makyajlamaya çalışmaktan başka bir şey değil. Bakın, deri ayakkabı su alabilir, havalar artık ısındığı için ben su alması şikayetimden feragat ediyorum. Ama ürün açılıyor, ürün yırtılıyor ! ve o açılmadan su emmeye başlıyor. Yetkililer ürün deri olduğu için su alıyor diyorlar. Demagojinin bu kadarı. İyi de sayın yetkili, ürün neden su alıyor? açıldığı için !!!!

  • Kemal Tanca Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin almış olduğu ürün ruğan ve köseleden yani deri taban'dan imal edilmiş bir ayakkabıdır.Kösele ürünler suya karşı dayanıklı değildir.Su ile temas ettikleri taktirde belli bir mühlet sonra ortamdaki suyu gözenekleri vasıtası ile içine emer ve köselenin yıpranmasına ve şişmesine sebep olur.Bu bilgiler faturlarımızın arka kısmında da bulunmaktadır.Belirtilen sebeplerden dolayı ürün ile alakalı iade veya tamir onayı verilmemiştir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön