27 Temmuz 2013

Kemal Tanca Ayıplı Ayakkabı!

Kemal Tanca'dan 3 ay önce 2 çift ayakkabı aldım. Siyah ve taba renginde. Taba rengindeki sağ küçük parmağımı yara yaptı. Götürdüm mağazaya kalıba koyulması gerek dediler. 1 hafta sonra aldım fakat sorun çözülmedi. Tekrar götürdüm tekrar kalıba aldılar. 4 defa kalıba koyuldu. Sorun çözülmedi.

5. defada fabrikaya göndereceklerini söylediler. 15 gün sonra almaya gittim kullanıcı hatası deyip kesip attılar. Bende tüketici mahkemesine verdim. Ürün incelendi ve ayıplı mal olduğu tespit edildi. Kemal Tanca sadece satana kadar ve çok kalitesiz ürün satmaya başladılar.

Sayim 70 Okunma

Cevaplar

  • Sayim30 Temmuz 2013

    Evet satış sonrası bilgi verildi ayakkabı da değil ayağınız da sorun var. Denilip birşey yapamayız iade ve değişimin kesinlikle olmayacağı söylendi.Kesinlikle birşey yapamayacaklarını sölediler hatta çöpemi atayım dediğimde siz bilirsiniz diye cevap aldım tüketici mahkemesine vereceğimi sölediğimde de telafondaki bayan istediğnizi yapa bilirsiniz dedi bende yasal hakkımı kullandım tüketici mahkemsine verdim..

  • Kemal Tanca Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön