20 Şubat 2013

Kemal Tanca Ayaklarım Terden Islanıyor!

2012 Yılının mart ayı sonunda Kemal tanca marka bir yağmur çizmesi aldım. çizmeyi yalnızca bir ay giyebildim. kasım ayında tekrar girmek üzere dolabımdan çıkardım ve bir iki giyişte ayaklarım inanılmaz derecede terden ıslanmaya ve koku yapmaya başladı. ayaklarımda ciddi sağlık problemleri yaşadm ve ürünü fişimle beraber kemal tanca galleria şubesine götürdüm.

Yetkililer sorunu çözeceklerini ve bizi mağdur etmeyeceklerini söylediler. fakat geçen hafta aldığımız cevap bizi çok şaşırttı ve bir o kadar rencide etti. ayakkabıda üretim hatası yokmuş ve kemal tanca ayakkabılarına sadece 6 ay garanti veriyormuş. keşke pazardan alsaymışım. personellerin kaba davranışları da cabası. o dükkana girilmez.

Aslı 181 Okunma

Cevaplar

 • Aslı19 Mart 2013

  19 gündür Kemal Tanca'dan bize geri dönüş yapmasını bekliyoruz. Biz müşteriler böyle bir ilgisizliği hak etmiyoruz. Yalnız şu husus oldukça aşikar: Bu tür tavırları benimseyip içselleştiren bir firma asla kurumsallaşamaz. Cevap gelecek mi?

 • Kemal Tanca Temsilcisi04 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz Aslı YILMAZ Konu ile alakalı gerekli inceleme yapıldıkdan sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla; Kemal tanca Müşteri Hizmetleri.

 • Aslı02 Mart 2013

  Sayın yetkili, Soz konusu cizmeler merkeze ablam tarafından ablamın ismiyle gonderilmistir. Magaza İstanbul Galleria subesidir. İnceleme form numarası 6876'dır. Modeli LİNA 100-KAPLAN'dır.

 • Kemal Tanca Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli müşterimiz Aslı YILMAZ; Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön