30 Aralık 2014

Kemal Tanca Ayakkabının İçine Su Girmesi.

19 Ekim 2014'de Kemal Tanca'dan 188 TL değerinde bir erkek ayakkabısı aldım. Satıcı ürünü satarken ürünün ortopedik olduğunu, babamın ayakkabıyı rahatça giyebileceğini söyledi. Babam ayakkabıyı giydiğinde hava yağmurlu olmasına rağmen ayakkabının içine su girdiğini söyledi, ayakları ıslandı. Ayakkabıyı Mağazaya götürdüm ve durumu anlattım. Ben ayakkabının fabrikaya gönderilmesini istedim.

09.12.2014'de telefonuma gelen mesajda ürünümde herhangi bir kalıp hatasına rastlanılmadığı ve iadesinin mümkün olmadığı belirtilmiştir. Kurumsallaşmış bir mağazaya hiç yakışmayan bir davranış doğrusu. Mağazanın müşteri memnuniyeti hayran kaldım doğrusu. Demek ki ürünü satana kadar müşteri önemli onlar için.

Nergiz 1.405 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 31.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön