Kemal Tanca Ayakkabının İçine Su Girmesi.

Nergiz B. |

19 Ekim 2014'de Kemal Tanca'dan 188 TL değerinde bir erkek ayakkabısı aldım. Satıcı ürünü satarken ürünün ortopedik olduğunu, babamın ayakkabıyı rahatça giyebileceğini söyledi. Babam ayakkabıyı giydiğinde hava yağmurlu olmasına rağmen ayakkabının içine su girdiğini söyledi, ayakları ıslandı. Ayakkabıyı Mağazaya götürdüm ve durumu anlattım. Ben ayakkabının fabrikaya gönderilmesini istedim.

09.12.2014'de telefonuma gelen mesajda ürünümde herhangi bir kalıp hatasına rastlanılmadığı ve iadesinin mümkün olmadığı belirtilmiştir. Kurumsallaşmış bir mağazaya hiç yakışmayan bir davranış doğrusu. Mağazanın müşteri memnuniyeti hayran kaldım doğrusu. Demek ki ürünü satana kadar müşteri önemli onlar için.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  15:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 31.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı