Kemal Tanca Ayakkabının İçi Yırtıldı!

Ahmet Y. |

Kemal Tanca'dan 530 TL karşılığında ayakkabı aldım. 5 defa giymeden ayakkabının içi yırtıldı. 1.5 aylık ürün değişimini istediğimde bana kullanıcı hatası diyorlar 530 TL para vereceğim 1.5 ayda içi param parça olacak kullanıcı hatası diyecekler ben kabul etmeyince istediğiniz yere şikayet edin diyorlar genel merkezlerinde çalışan c.. isimli vatandaş.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  24 Ağustos
  14:35

  Siz nasıl bir firmasınız hep aynı kelimeleri kullanıyosunuz müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca degerlendirmeye alınmıştır diye hayırdır ya neyi degerlendırmeye aldınız daha hangi ürün seri numarası ıstemeden hangi ürünü incelemeye aldınız ayrıca aradıkları falan yok bunların çok karaktersiz bir firmasınız Kemal Tanca

 • Ahmet Y.
  20 Ağustos
  15:44

  Evet geri döndüler istedıgınız yere şikayet edebılırsınız diyorlar kabadayılık yapıyorlar

 • 17 Ağustos
  14:48

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize en kısa zamanda geri bildirim sağlanacaktır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Ahmet Y.
  17 Ağustos
  11:37

  Bundan sonra ailemde arkadaş çevremde iş yeri arkadaşım çevremde sosyal medya olsun kimseye kemal tancadan ayakkabı ürün vs... şeyler almaması için elimden gelen her şeyi yapacağım bunlar ürünü sattıktan sonra kullanıcı hatası diyorlar istedıgınız yere şikayet edin diyorlar başkada hiç bi kelime bilmiyorlar bunlar marka falan degıller açlar aciz bi firmalar