05 Haziran 2013

Kemal Tanca Ayakkabıda Kırılma!

Ben Kemal tanca Bursa dan bir ayakkabı aldım ayakkabıyı 3 ay giydim ve bu ayakkabıyı sürekli de giymedim. Her neyse bir süre sonra ayakkabının üzerinde kırıklar oluştu olabilir dedim bir süre sonra ise o kırıkların yırtılmaya başlaması üzerine yine Eskişehir Espark ta bulunan Kemal tanca Şubesine götürdün ayakkabıyı ve şikayetimi dile getirdim.

Buraya kadar herşey normal bir süre sonra Eskişehir şubeden bir mesaj aldım ve şubeyi aradığımda çok komiğime giden bir şey söylendi. Ayakkabı incelenmiş ve sonuç kullanıcı hatasıymış; ya böyle bir firmadan bu tarz bir bahane duyunca inanın şok oldum ve sordum da tabi nasıl oluyor kullanıcı hatası bu ayakkabıyı vitrinde tutmak içini ürettiniz?

Timuçin 72 Okunma

Cevaplar

  • Timuçin06 Haziran 2013

    Evet arandım. Yine aynı şeyleri söylemek için aradılar kullanıcı hatası yav kardeşim 360TL'lik ayakkabıyı indirim ile 167TL ye aldım 3 ay giydim ayakkabı'nın üst tarafı derisi yırtıldı şimdi bunda kullanıcı hatası ne hatır bir yere taksam yırtsam anlayacam öyle birşey de yok.Düpe düz imalat hatası veya kullanılan malzeme hatalı.Üslup ta çok çirkin bana sen hatalısın diyorlar hatam da kalıp kullanmamam mış be kardeşim o zaman söyleyeceksin satarken bu ayakkabıyı kalıpla kullanman gerekir kalıp dahil fiyatı şu diye.Böyle birşey yok şimdi soruyorum bana bunu bu şekilde söyleyenler aceba hangi ayakkabılarını bu şekilde kalıpla kullanmışlar.Çok ayıp bu hakkaten çok ayıp... Karşımdaki firma KEMAL TANCA ayıp size sattığınız malın yada satış personelinizin arkasında durun lütfen. Şimdi saygılar benden. Ben bu meblay'la batmam ama bu mağduriyetimi hem kanuni yollardan aramaya devam edeceğim hemde duyurabildiğim kadar tüketiciye duyuracağım. Belki sayenizde evde kalıp kullanan bir toplum oluşturabiliriz:)

  • Kemal Tanca Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön