Kemal Tanca Ayakkabı Kalitesizliği ve Müşteri Memnuniyeti!

Semih G. |

Ekim 2015'te Bursa Zafer Plaza Kemal Tanca mağazasından almış olduğum bir ayakkabı için; 2 kere giyim süresi içerisinde, ayakkabının arka kısmında 2 adet yırtık meydana geldi. İlgili şubeye İade talebi ile ayakkabıyı bıraktım. 2 kere ilgililere şube ayakkabıyı gönderip geri geldi. İade talebi ile giden ayakkabı birinde çivilenmiş topuk ile 2.'sinde topuk değişerek geri gelmiştir.

Müşteri temsilcileri bu ayakkabıyı iade almak için ne olması gerektiği konusunda sanırım hiçbir fikirleri yok.

Kısaca söylemek gerekir ise; marka olup bu şekilde bir problem ile karşılaştığımız da ürününün arkasında durup size yardımcı olacağını düşündüğümüz bir marka değildir Kemal Tanca. Ben ayakkabılarını ilgili şubeden geri almıyor ve bir başkası da aynı duruma düşmesin diye buradan paylaşmak istiyorum. Zaten resimleri gören herkes anlayacaktır, bu ayakkabı 2 kere giyilmiştir ve firma iade almıyor.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Şubat
  09:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle daha önceki tarihlerde görüşüldüğü tespit edilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı