25 Nisan 2013

Kemal Tanca Ayakkabı Hasarı!

Denizli Forum Çamlık Kemal Tanca mağazasından aldığım ayakkabıyı sadece 2 gün giydim ve ön derisi ciddi hasar gördü. Mağazaya gidip derdimi anlattığımda ayakkabının taban yapısı gereği önünün yere sürttüğü,bunun normal olduğunu bu şekilde kullanımı kabul etmemi istediler. Ayakkabıyı merkeze göndermek istediğimde ayakkabımın 1 ay sonra ancak geri geleceğini ve büyük ihtimalle müşteri hatası raporu olarak geri döneceğini söylediler.

Derinin önüne yaptıkları boya da siyah iz yaptı ve bu izin sürekli olacağını böyle kullanmam gerektiğini söylediler. Açıkçası Kemal Tanca'ya olan güvenim sarsıldı. Kendilerinin 2 gün giyip görmesini isterim. Lacivert, taba renkli timberland tarzı yeni sezon ayakkabı.

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Nisan 2013

    Kemal Tanca firmasından Mehmet bey beni aradı ve ayakkabıyı göndermemi, merkezde inceleyeceklerini söylediler. Umarım mağduriyetim konusunda hassas davranırlar ve Kemal Tanca firmasına yakışır bir geri dönüş yaparlar.

  • Kemal Tanca Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön