26 Ağustos 2013

Kemal Tanca Ayakkabı Ayağımı Yara Yaptı!

29.06.2013 tarihinde Kemal Tanca Osmanbey Mağazasından aldığım ürün kodu 2315238 beyaz bn.sandalet 36 10 günlük kullanımım sonucu bir derinin açılabileceğinden çok daha fazla açıldığından, yürürken ayağımda hareket halinde olan ayakkabı; ayağımın üst kısmını sürtünmeden dolayı yara yapmış ve tabanında yüksek dikişlerin bulunması nedeniyle tabanlarımda yara ve nasırlar oluşturmuştur.

Tamir talebi ile müracaat ettiğimde hiçbir işlem yapılmadan ayakkabı tarafıma iade edilmiştir. Satın alırken her türlü güvenceyi veren firma satışı tamamladıktan sonra ürününün arkasında durmamaktadır. Giymek işkence haline geldiği için ayakkabının tamiri yapılamıyorsa ödediğim ücretin tarafıma iadesini rica ederim.

Güniz 79 Okunma

Cevaplar

  • Güniz27 Ağustos 2013

    Evetttt! satış sonrası departmanınız gerekli cevabı vermişş:))) Twt.daki hesabıma spam istemişler. Ve ayakkabımı dinlendirmeden giymemi,esneme sebebi göstermişler.Uçak biletlerim elimde yazlık evinde kimse deri ayakkabı giyip gezmez Türk gelenek ve görenekleri sayfasına bakınız. Demek ki ayakkabı aldığım tarih itibarı ile epey dinlenmiş :))) Sizin kurumsal firma olma anlayışınız BU MU DUR??? Yapmayın,annem ve teyzelerimden bana kalan itibarınızı 100 tl. için çöpe atmayınız.Ürününüzün arkasında durun. Twt. hesabından spam isteyen müşteri temsilcilerinizi de bir inceleyin bence. Koskoca firmayı sosyal medyaya sakız etmek istiyorsanız bana haber verin ,ben paramı çöpe atıp sosyal medya üzerinden gerekeni yapayım.Yakışmadı Kemal Tanca.

  • Kemal Tanca Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön