04 Nisan 2013

Kemal Tanca Ayağımı Vuran Ayakkabıyı İade Almıyor!

Kemal Tanca Optimum şubesinde satıcı İ. B. bana bir sorun yaşarsam iadesine kadar gereken işlemin yapılacağı garantisini sözlü olarak verdi, ben de güvenerek bir ayakkabı satın aldım. Aldığım ayakkabı ilk gün ayaklarıma vurdu ve yara yaptı ertesi gün giyemedim. İade işlemi için gittiğimizde İ. bey iade alamayacağını ancak değişim yapılabileceğini ayakkabının bir sorunu olmadığını söyledi. Ben memnun kalmadığım ve ayağımı yara yapan bu ürünün para iadesinin yapılmasını istiyorum.

Can 267 Okunma

Cevaplar

 • Can21 Ekim 2014

  paramın üzerine yattınız!

 • Kemal Tanca Temsilcisi29 Nisan 2013

  Can Bey, ilgili ürünle alakalı sonuç belirttiğiniz telefon numarasına 05313612540, 20.04.2013 tarihinde gönderilmiştir. Ürünle alakalı iade/değişim onayı verilmemiştir. Mağazamızdan dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Saygılarımızla,

 • Can29 Nisan 2013

  Bize form no bildirmediler. Adım soyadım belli. Vermediğiniz bilgiyi sorup uğraştıracağınıza kredi kartına iadesini yapın! Şubenizdeki İ.B ye sorun o söylesin form no neyse..

 • Kemal Tanca Temsilcisi29 Nisan 2013

  Can Bey, Ürün inceleme form numaranızı bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

 • Can06 Nisan 2013

  Ayakkabı merkeze incelemeye gönderilmiş. Sanki laptop aldık da arızasına bakılacak. Memnun kalınmayan ayakkabı için yapılan inceleme tamamen haksız ve tüketiciyi oyalamaya yöneliktir. Kimsenin tüketicilerin zamanını çalmaya hakkı yoktur.

 • Kemal Tanca Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın Yetkili Müşterimize ürün ile alakalı gerekli tüm bilgiler Mağaza müdürümüz tarafında verilmiştir. Saygılarımızla. Kemal tanca Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön