27 Nisan 2013

Kemal Tanca Aşırı Genişledi!

2012 yılı itibari ile almış olduğum ayakkabım aşırı genişlemesinden dolayı ayakkabı bir yıl içerisinde kullanılmaz hale geldi. içerisine ayakkabı pedi yerleştirilmesine rağmen ayakkabıdaki bolluk giderilmedi. Ayakkabıyı 11.04.2013 tarihinde incelemeye gönderdiler.145270 nolu fiş numarası verdiler.

22.04.2013 tarihinde ayakkabıda firmadan kaynaklı bir hata olmadığı ve tarafımca beğenilerek alındığı için şikayetimiz kabul görmedi ve olduğu gibi geri iade edildi. Şikayetimi mail adresleri aracılığıyla da ilgililerle paylaştım. Cevap basit..''Ürün incelenmiş imalat hatası tespit edilmemiştir. Daraltma işlemi yapılmış,başka bir işlem tarafımızca uygulanmamaktadır.'' oldu. Hiçbir işlem yapılmamıştı.

Elçin 117 Okunma

Cevaplar

  • Elçin 15 Nisan 2015

    Evimde her kadın gibi onlarca ayakkabı var ve bilinçli bir tüketiciyim. Genellikle ayakkabılarımda sorun yaşamam. Sizler müşteri memnuniyetini dikkate almayan ve dinlemeyen bir firmasınız. 2013 yılından itibaren 20 kişilik küçük aile grubu olarak Tanca Grubunun hiçbir ürününü kullanmıyoruz. Zaten sizlerinde bizim yapacağımız alışverişe ihtiyacınız yoktur. Teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim.

  • Elçin 27 Nisan 2013

    Sizin anlamak istemediğiniz konu şu.. Ayakkabı ayağımın şeklini almış olsaydı zaten ürün hakkında sizinle burada konuşuyor olmaz, ayakkabı dolabımda her zamanki yerinde olurdu.. Bana gönderdiğiniz mailinizde daraltma işlemi yapıldığını belirtmiştiniz. Bir söylediğiniz diğerini tutmamakta. Ayrıca bu cevabınızdan anlıyorum ki.. Ürün fabrikaya incelemeye bile gönderilmemiş.

  • Kemal Tanca Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin almış olduğu ürün de herhangi bir numara büyümesi veya küçülmesi söz konusu olamaz. Çünkü ürünlerin numaraları aynıdır ve değişmez.Yalnızca belli bir süre sonra ayağın şeklini alır.Müşterimize konu ile ilgili gerekli açıklamayı mağaza personelimiz vermiş olup ürün ile alakalı farklı bir işlem yapamayacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön