Kemal Tanca 20 Günde Deforme Olan Ayakkabıyı Değiştirmiyor.

Murat K. |

Kemal Tanca 06.11.2014 bir çok ürün satın aldım. Ayakkabılarımın ortalama % 40'ini bu marka oluşturuyor, inanılmaz hayal kırıklığına uğramış bulunuyorum. Aldığım ürünlerden bir tanesi henüz 20 gün olmadan topuklarında silikonlar akmaya başladı, yanda dekor amaçlı tokalar koptu, ayakkabı yanlardan açtı.

Mağaza uğradım ve durumu anlattım birden mağaza müdürü y** bey gelerek daha sorunu anlamadan bırak kardeş göndeririz tarzı bir üslubla konuyu çözümlemeye çalıştı. Sonra ben markanın şikayet hattını arayarak durumu anlattım. Telefondaki bayan mağazaya bilgi vererek şubeden değişim işlemi yapılabileceğini söyledi. Tekrar mağazaya gittim ancak nafile. Yazık sattıkları ürünün arkasında duramayan firma.

Etiketler :

Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  17:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 24.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı