Kemal Tanca 20 Günde Dağılan Ayakkabı!

Aziz K. |

Çok değerli bir dostum, bana hediye olarak Şanlıurfa Piazza alışveriş merkezi Kemal Tanca şubesinden ayakkabı aldı. Ayakkabıyı, alırken oradaki personeller bana 6 ay garantisi olduğunu sıkıntı çıktığı zaman 1 hafta içinde firmadan sonuç geleceğini söylediler.

Ayakkabı 20 gün giydikten sonra ayakkabı dağılmaya başladı. Ayakkabıyı oradaki çalışanlara verdim ve kendileri ayakkabının halini gördüler. Dediler ki 1 hafta içinde değişime gelir. Ayakkabı 32 gün sonra teslim ettiğim gibi bana geri verildi. Derdimi anlattım yapacak bir şey yok dediler.

Benimle tartıştılar, bana zorluk çıkardılar, ayakkabıyı üstüme attılar. Piazza' ya bulanan güvenlikçileri çağırıp beni dışarı çıkardılar. Bana ayakkabıyı alan arkadaşım tekrar verdi onlara sorunun giderilmesi için 2 haftadır halen gelmedi ayakkabım. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Firma Personel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  17:40

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 11.05.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı