Kemal Tanca 2 Ayda Topuk Düştü İade Yapılmadı!

Kaan K. |

Kemal tancadan bir sürü para verip bot aldım 2 ay geçmeden botun topuk ökcesi düştü topuktaki ahşap kısımda ayrıldı. Şehir dışında olduğum içinde mecburen gittim başka ayakkabı aldım ürünü de dönünce mağazaya götürüp geri verdim. Ürün iade fişinde tadilat istiyorum diye bi kutucuk var ben onu işaretlemedim iade yada değişim istedim zaten fişte de öncelik budur yazıyor.

15 gün sonra geri geldi istemediğim halde tamir edip yollamışlar. Müşteri hizmetleri ile görüştüm basit bir şey olduğu için yaptık dediler. Madem öyle neden fişe o kutucuğu koymuşsunuz bende bilirdim 5 tl verip yaptırmayı 15 gün botsuz kalmazdım. Böyle kalitesizlik pazar malında olmaz bu ürünü istemiyorum hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Topuk Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan K.
  16 Nisan
  14:39

  Bakın 21 martta istedikleri bilgileri verdim ve ardından 2 kez de müşteri hizmetleri ile görüştüm ilgilenecez denip dönüş yapılmadı.Bugün 16 nisan aradım tekrar müşteri memnuniyeti için yapıldı deniyor.Yani budur işte kemal tancanın müşteri memnuniyeti sizi en olmadık anda mağdur eder ayakkabısız bırakır sonra da 2 kuruşun hesabını yapıp iade yapmaz.İnceleme formunda tamirat istemiyorum kısmı boşa yazılmış bildikleri gibi yapıyorlar zaten.Bu ilk ve son alışverişimdir o botu da almayacam onlara kalsın.Tüketici mahkemesine başvuracam.

 • Kaan K.
  21 Mart
  09:19

  Diyarbakır Ninova Avm Kemal Tanca mağazası inceleme form numarası 060293

 • 20 Mart
  17:09

  Değerli müşterimiz Kaan KAHRAMAN;

  Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır.

  Saygılarımızla;

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.