Kemal Tanca 10 Günlük Ayakkabı Kenarlarından Yırtıldı.

Akın A. |

Ankara Nata Vega mağazanızdan almış olduğum ayakkabı 10 gün sonra ayak kenarından yırtılma yapmış ve bu doğrultuda mağazanıza inceleme yapmak için bırakmaya gittim. Mağaza personeliniz 2-3 ay daha giyip dahada deforme olarak getirmemi belirti. Bunun üzerine 2 aylık süre sonunda inceleme yapılması için mağazaya bıraktığımda inceleme sonucu red olarak geldi.

Müşteri ilişkilerinden Z** hanım personelinin söylemiş olduğu söz için özür dileyip kısa bir süre telefonda beklemeye alıp, 10 gün sonra bile bu ayakkabıyı alamayacaklarını belirttiler. 10 günlük ayakkabının arkasında duramayacak kadar ve iadesini almamak için tün kusurları müşterilere yüklemek ne kadar doğru.

Etiketler :

Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın A.
  10 Kasım
  17:21

  ayakkabınız 10 günde nasıl deforme olur. yaptığınız ayakkabılar 10 günlük mü giyiliyor. 180.00 TL 10 gün giyilmek için mi veriliyor.personelinizin yönlendirmesi sizin sorumluluğunuzda bu sizi bağlamalı benim sorunum geğil. lütfen iadesini rica ediyorum

 • 08 Kasım
  15:36

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 08.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı