12 Eylül

Kelebek Mobilya'nın Parasını Peşin Olarak Tahsil Etmesine Rağmen, Zamanında Teslim Edilmeyen Ürünler

03.08.17 tarihinde, Kelebek Mobilya'nın Manavkuyu/ İzmir şubesinden 9 parça mobilya aldım. Ürünlerin teslim süreleri 45 gün olarak belirtilmişti. Firma çalışanı bu sürenin kendilerinin yalancı duruma düşmemeleri için fazladan verildiğini, ürünlerin bu tarihten önce geleceğini ve gelen ürünlerin teslimatlarının yapılacağı bilgisini vermişti. Sözleşmeye göre ürünlerin teslimat süresi 18.09.2017. Satış yapan şubeden sonuç alamayınca, bugün firmanın 444'lü numarasını aradım ve ürünlerin imalatlarının 26.09.2017'de tamamlanacağı bilgisini aldım. Bu kadar uzun teslimat süresine rağmen ürünleri zamanında yetiştiremeyen, her şeyden önemlisi söz verip sözleşme yapıp, verdiği sözde durmayan, insanların mağdur olmasına sebep olan bu firmadan alışveriş yapılmaması gerektiğini biraz geçte olsa anlamış bulunmaktayım. Madem yetiştiremiyorsun satış yapma. Kurumsal kimliğine güvenen insanları mağdur etme.

Arif 486 Okunma

Cevaplar

  • Arif 16 Eylül

    Palavracı üçkağıtçı sahtekarlar. Bu klişe cümleleriniz ile çocuk bile kandıramazsınız.

  • Arif 12 Eylül

    Çözüm üreteceğinize, klişe cümlelerle cevap yazarak zaman kazanma çabanızı takdir ediyorum. Ancak kendinizi kandırabilirsiniz. Bundan sonra kaybetmiş olduğunuz bir müşteri ama daha önemlisi kocaman bir haysiyetiniz var bilmenizi isterim.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi12 Eylül

    Sayın ARIF E. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap