Kelebek Mobilya'dan Aldığım Üründen Memnun Değilim!

Ozgur K. |

Geçen sene binlerce lira ödeyerek Kelebek Mobilya Maltepe- İstanbul' dan almış olduğum ev eşyalarından, yatak odası takımına ait gardrobun koskoca aynalarını incecik çift taraflı yapışan bantlarla tutturma dahiliği neticesinde 15-20 kg luk aynalardan biri üretim hatası sonucu düşerek üzerime devrilmesi ve paramparça olması üzerine ciddi bir ölüm tehlikesi geçirmiş bulunmaktayım.

Evde 9 yaşında bir oğlum var ve ona birşey olması durumunda bunun hesabı nasıl ve kim tarafından verilirdi? 2 gündür gardrobun kapağını açamıyorum ve kıyafetlerime ulaşamıyorum. Bir de üstüne üstük yaşanan sakatlanma ve ölüm tehlikesi de cabası, ne yazık ki Ser-103566 nolu şikayete dönüş dahi yapmadılar!

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozgur K.
  23 Kasım
  16:55

  Gayrı ciddi ve müşteri memnuniyetine, güvenliğine kesinlikle önem vermeyen bir kuruluş. Sat - unut felsefesini benimsemişler..!

 • Ozgur K.
  23 Kasım
  16:54

  Bahse konu olan şikayetimle ilgili yaklaşık 40 (Kırk) günlük bir süre geçmesine rağmen hala Kelebek Mobilya' dan çözüm beklemeye devam ediyorum. İşin kalite tarafını geçtim, ciddi yaralanma riskleri atlatmış bir müşteri olarak sormak istiyorum, müşterinize verdiğiniz değer bu mudur?

  Kısa süre içerisinde sorunumu çözme yoluna gidilmez ise olayı yasal platforma taşıyacağıma emin olabilirsiniz!

 • 16 Ekim
  18:01

  Sayın Özgür K. ;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Ayşe YILMAZ
  Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 1805
  www.kelebek.com.tr