21 Şubat 2014

Kelebek Mobilya'dan Aldığım Koltuk Kılıfları Tüylendi.

Kelebek Mobilya'dan 2012 yılının kasım ayında tamamıyla giydirmeli olan (4100) koltuk takımından (3'LÜ VE 2'Lİ)aldım. Kılıfların da yani döşemelik kumaşlarında yer yer yünlü giysilerde oluşan top ,top tüylenmeler oluştu. Açık renk olduğu için görünüm olarak hiç hoş olmayan bir şekil aldı. Şikayetimi ilgili birime bildirdim, inceleme yapıldı.

Sonuç olarak;b unun normal olduğu kumaşın yapısından kaynaklanabileceğini söylediler. Ben bunun yeterli bir yanıt olmadığını koltuklara bakarken görüyorum.2 yıl garanti kapsamında olan yeni bir yüzle değiştirebilecekken böyle bir yanıt beni üzdü. Üstelik kılıflı bir model olması kumaş değişimi zorluğunu sıfıra indiriyor. Lütfen konuya akılcı bir çözüm bekliyorum.

Olcay 1.221 Okunma

Cevaplar

 • Olcay 11 Temmuz 2014

  Nihayet bugün Kelebek mobilya koltuk kumaşlarımı inceleme yapmak için götürdü,dilerim soruna gerçekçi yaklaşarak çözümlemelerini bekliyorum.

 • Olcay 03 Temmuz 2014

  Kelebek mobilya şikayetimle ilgili inceleme yaptı,aylar geçti bana bir sonuç bildirmedi.sanırım 2 yıl olan garanti süresinin dolmasını bekliyorlar.Söyleyecek bir söz bulamıyorum artık.

 • Olcay 10 Mart 2014

  kelebek mobilyadan henüz bana bir dönüş yapılmadı.

 • Kelebek Mobilya Temsilcisi26 Şubat 2014

  Sayın ilgili; Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak gerekli yönlendirme yapılmış olup en kısa sürede kendisine bilgi verilecektir. Bilgilerinize arz ederim. KELEBEK MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön