Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Ordu Kelebek Mobilya Hayal Kırıklığı

Fatih
30 Mayıs 11:16
151

Ordu Kelebek Mobilya'dan almış olduğumuz Yatak Odası Takımını 27 Şubat 2024 günü bize teslim ettiler. Kurulum yapıldıktan sonra dolap kulplarında çizik olduğunu fark etmemiz üzerine yenisini talep ettik. Kuruluma gelen mobilyacıların sorumlusu olduğunu düşündüğüm A** isimli arkadaş da, kulpların 3 hafta sonra geleceğini söyledi. Bu arada bazalardan birinde yaşadığımız sorundan bahsettim, depoda bu bazanın sorunu ile ilgili parça olduğunu, 3 hafta sonra kulplar geldiğinde onu da değiştirebileceğini söyledi. Teşekkür ederek ayrıldık. Aradan yaklaşık 10 hafta geçmesine rağmen arayan soran olmayınca A** isimli arkadaşı arayarak durum hakkında bilgi almak istedim. A** bey de sağ olsun sipariş vermeyi unuttuklarını, bu nedenle parçanın gelmediğini, hemen sipariş vereceklerini, yine 3 hafta beklememiz gerektiğini söyledi. İnsanlık halidir, olur diyerek bir şey demedim ve yine beklemeye başladım. Aradan yine 4 hafta geçtikten sonra 27 Mayıs 2024 günü tekrar A** beyi aradığımda, kulpları ve parçayı unuttuğunu, Çarşamba günü için kendisini tekrar arayarak hatırlatmam gerektiğini söyledi. Ve sonuç olarak 29 Mayıs 2024 günü A** beyi tekrar tekrar aramama rağmen telefonlarıma cevap vermedi ve geri dönüş de yapmadı. İnsanları saf yerine koymaktan başka nedir ki bu!? Paramızla neden rezil oluyoruz? Her şey ürünü satıp parasını alana kadar olmamalı. Sinek küçük ama mide bulandırıyor maalesef, bu kadarlık şey için müşteriyi peşlerinden koşturuyorlar.

30 Mayıs 11:20 (Şikayetten 4 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Fatih
30 Mayıs 13:41

Otomatik cevap şablonları maalesef derdimize çare olmuyor. Ne arayanımız ne soranımız var. Sorunumuzun çözümünü bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Kelebek Mobilya Teşhir De Hazır Olan Ürünü Üç Aydır Teslim Etmiyor.

Şeyda
13 Temmuz 19:53
66

Kelebek Mobilya Ürünün Arkasında Durmuyor

Hasan
12 Temmuz 11:03
109
1

Kelebek Mobilya'da Yaşadığım Teslimat Ve Hizmet Sorunları!

Sercan
10 Temmuz 10:02
177
4
Çözüldü

Kelebek Mobilya Eksik Ve Hatalı Montaj

Yusuf
09 Temmuz 10:43
216
Kelebek Mobilya Eksik Ve Hatalı Montaj
Kelebek Mobilya Eksik Ve Hatalı Montaj
Kelebek Mobilya Eksik Ve Hatalı Montaj
Kelebek Mobilya Eksik Ve Hatalı Montaj
1

Kelebek Mobilya Yanlış Ürün Gönderimi Ve İlgisizliği

Doğukan
07 Temmuz 22:33
310
Benzer Şikayet Yaz