Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kelebek Mobilya Verdiği Sözleri Tutmadı

Mazlum
18 Mayıs 13:39
570

Kelebek Mobilya'dan 3 Mart 2024 tarihinde koltuk takımı aldım. Teslimat tarihi 1 Mayıs 2024 dediler. Ama aradan 2 hafta geçti hala ses seda yok. Müşteri hizmetleri 3-4 günde bir arar ürününüz gelecek diye sabretmemi ister. Ne zamana kadar sabır etmek gerekiyor. Bizde planımızı Kelebek mobilyanın verdiği tarihe göre yapıyoruz. Misafir geliyor yerlerde oturuyor. Böyle olacağını bilseydik misafirler için odaya birkaç sünger falan alırdık Bizi misafirlerimize karşı çok mahcup ettiler.

Düğün süreci içinde en sıkıntı çıkaran bu şirket oldu. Diğerleri verdikleri sözleri tuttular. Ürünleri söyledikleri tarihte getirdiler.

Diyarbakır diclekent Kelebek mobilyanın da verdikleri telefon bazen açılıyor bazen de ulaşılamıyor.

Gelişme
Gelişme

01 Haziran 18:14

Kelebek Mobilya'dan 3 aydır ürün aldım ama hala getirmediler. Sakin kimse bunlardan ürün almaya çalışmasın yoksa benim gibi başınıza gelebilir.

1 aydır beni oyalıyorlar sürekli bu hafta sonu diye diye 1 ay geçti. Öncesinde de 2 ay ürün gelecek diye bekledik. Toplam 3 aydır koltuk takımını bekliyorum.

Kelebek Mobilya Dicle şubesi ile iletişime geçiyorum. Onlarda sürekli bu hafta sonu diyorlar. Eğer bu hafta sonu diyorlarsa getirmiyorlar niye hafta sonu? Hafta içi teslimat yok mu? Bu nasıl bir şey?

Teslimattan sorumlu kişinin telefonunu istiyorum onu da vermiyorlar. Neymiş şahsi telefonuymuş. Peki şirketin telefonu yok mu diyorum? Hayır diyor. Normalde şirketin telefonu olması gerekiyor hadi olmadı kalkıp telefonu vermesi gerekiyor. Böyle kurumsal yerde şirketin telefonu yoksa şirket onlara 1 hat alamıyorsa bana ulaşsınlar sözüm olsun onlara 1 hat alacam. Ama ürünümü söz verdikleri tarihte getirsinler. Her hafta sonu bizi oyalıyorlar bizim de işimiz var başka Yere gideceğiz ama gelecekler diye gitmiyoruz evde bekliyoruz.

Ben hayatımda böyle kötü bir hizmet görmedim yaşamadım. Sürekli bana yalan söylüyorlar.

profile profile
2 Destek
18 Mayıs 13:41 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Mazlum
27 Mayıs 01:29

Müşteri hizmetlerinizin hiçbir şeyden haberi yok. Doğru dürüst bilgi vermiyorlar. Çünkü onların da haberi yok. Diyarbakır Dicle Kelebek mobilyada müşteri temsilcisi olan kadın 10 söz verdi birini tutmadı. Her seferinde hafta sonu diyorlar ama yalan üstüne yalan söylüyorlar. 1 ay geçti ortada ürün yok.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Kelebek Mobilya Ve Teslim Edilmeyen Mobilyam

Faysal
11 Haziran 19:31
256
1

Kelebek Mobilya Ürün Teslim Edilmeyişi

Yusuf
08 Haziran 23:14
291

Kelebek Mobilya 6 Ay Boyunca Teslim Edilmeyen Ürün

Mert
06 Haziran 12:48
228
1

Kelebek Mobilya Hatalı Ürün Geç Teslimat Koltuk Ayakları Yanlış

Nilüfer
01 Haziran 13:44
290
1

Kelebek Mobilya Diyarbakır Diclekent Şubesi Teslimat Sorunu

Ömür
29 Mayıs 21:04
161
Benzer Şikayet Yaz