Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kelebek Mobilya Ve Teslim Edilmeyen Mobilyam

Faysal
11 Haziran 19:31
459

Kelebek Mobilya'dan 29 Mart 2024 tarihinde online olarak bir yatak odası takımı aldım. Yatak odası 45 günde teslim edilecektir yazmasına rağmen tam 60 gün sonra fabrikadan çıkarak bulunduğum bölgeye gönderildi. Bunu da ben müşteri iletişim merkezini arayarak öğrendim. Zahmet edip aramadılar.

Faturamında teslimattan önce otomatik kesileceğini e-mail olarak tarafıma gönderildiğinde ürünlerinizin teslimata çıkacağını bu şekilde de anlayabileceksiniz denildi.

Ürünüm geçen hafta teslim edileceği bilgisi verildi. Ve beni perşembe günü Diyarbakır diclekent Kelebek Mobilya mağazasından ürününüzü, başka müşterinin ürünlerini getirmemiz gerektiği için birkaç eşyanızı sığdırabildik diye kısmi teslimat yapacaklarını kalanı da 1-2 güne getireceklerini söylediler ve akşam saat 8 gibi geleceklerini söylediler. Saat 10 da ben mesaj atarak gelmediniz bu saatten sonra da kısmi teslimat yapmayın cuma ya da cumartesi, pazar da tüm ürünleri teslim edebileceklerini söyledim. İletirim denildi tarafıma. Ne cuma ne cumartesi hiçbir şekilde geleceğiz gelemeyeceğiz şu gün geleceğiz gibi bir aranma yapılmadı. Bu yüzden yine müşteri hizmetlerini arayarak teslimatın yapılmadığını oyalandığımı hiçbir şekilde dönüş olmadığını söyledim. Yine aynı cümleler iletiyoruz dönüş yapılacak gibi hiçbir karşılığı olmayan laflar edildi.

Bugün kendi imkanlarımla teslimat yapacak bayiyi aradım ve durumumu anlattım. Bana yoğunluğumuz var sizi araya alamayız gibi bir ifade kullanıldı. Ben zaten bir hafta önce teslimatı yapılacak kişiyken, bana ayrıcalık yapamayız şeklinde bir karşılık verildi. Ben durumun sizden kaynaklandığını söylediğimde birazdan sizi arayacağım deyip telefonu kapattı ve hala dönüş yapmadı. 3 seferdir numarayı arıyorum ve telefon açılmıyor. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım böyle bir durum oldu bana teslimatınızı bu hafta yapamayacaklarını ve arayada alamayacağız gibi bir ifade kullandılar dedim. Yine ilgili birime bildireceğiz dediler.

Kelebek mobilyanın merkezi de bayiside oyalamayı çok iyi biliyorlar ve çözüm adını hiçbir şey yapmıyorlar.

Ben kurumsal bir şirketin bu kadar müşterisini mağdur edebileceğini inanmayarak maalesef sipariş verdim. Merkezi bayisine teslimatı yaptıramıyor, kaç gündür arayan müşterisinin sorununu geçiştiriyorsa ne kalitesine ne de kurumsallığına artık inanmıyorum. Onların sözüyle odamı boşalttım ve şu anda 6 gündür aranıp gelinmesini bekliyorum. Sorunumun bayramdan önce çözülmesini talep ediyorum.

11 Haziran 19:40 (Şikayetten 9 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Faysal
14 Haziran 12:05

Hala aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. Bu arada konuyla ilgili çözüm ekibiniz değil ben arayıp tekrar şikayet oluşturdum. Gerçekten çok yazık bir bayii koca kurumsal bir şirketi böyle küçük düşürebiliyor. Bu da size ders olur umarım. Sorunumu çözmenizi sadece umut ediyorum. İnşallah yapabilirsiniz. Rica ediyorum çözüm üretmeden de buraya otomatik mesaj atmayın.

Faysal
21 Haziran 22:20

Hala aynı yalanlara devam ediyorlar. Perşembe geleceklerdi gelmediler aramadılar bile. Bugün kesin geleceğiz dediler yine aynı şey gelen giden yok araya soran yok. Otomatik mesaj atmayın yine sorunu çözün. Sizin bu kadar şikayet eden bir müşteriniz için buraya birini gönderip gerekeni yapmanız gerekirken müşterinizi oyalamayı seçiyorsunuz. Ne kadar vizyonlu olduğunuz belli oluyor gerçekten. Sayenizde evim darmadağın ve iletişim biriminize yazdım pazartesi gününe kadar gelmezse ürünlerim iptal sürecini başlatacağım emin olabilirsiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Figen

Geçmiş olsun yalnız değilsiniz. Kelebek pişmanlıktır. Logosunu görmeyi bırakın kelebekten uzak duracağız.

Benzer Şikayetler

1

Kelebek Mobilya Diyarbakır Urfa Yolu Kelebek Mobilyanın Ayıplı Ve Gecikmiş Ürünleri

Salih
14 Ağustos 2023 11:44
724
Kelebek Mobilya Diyarbakır Urfa Yolu Kelebek Mobilyanın Ayıplı Ve Gecikmiş Ürünleri
Kelebek Mobilya Diyarbakır Urfa Yolu Kelebek Mobilyanın Ayıplı Ve Gecikmiş Ürünleri

Kelebek Mobilya Aylarca Süren Mağduriyet

Gülşah
23 Temmuz 11:57
2

Kelebek Mobilya Üründeki İndirimi Yansıtmadı

Ünal
20 Temmuz 21:59
202
Benzer Şikayet Yaz