18 Ekim 2016 #6714217

Kelebek Mobilya Ürün Teslimi Gecikmesi

2,5 aydır koltuklarımı teslim edemeyen, sözüm ona kurumsal niteliği olan Kelebek Mobilya 'ya ne desem az. Satıcısından fabrikasına kadar al birini vur ötekine. Teslim tarihi ile ilgili hiçbir şey söyleyemeyen, söylemeyi bırakın ürünün ne durumda hangi aşamada olduğunu bile söyleyemeyen, durumla ilgili hiç bir bilgilendirme dahi yapamayan bir kurum olabilir mi? Bu kadar ilgisiz, müşteri ile sadece para ilişkisi gözeten, satıcı bayi ile bile kopuk bir iletişim sistemi olan Kelebek Mobilya'dan şikayetçiyim.

Erhan 509 Okunma

Cevaplar

  • Erhan15 Kasım 2016

    4 aydır 4 tane şandelyemi üretip yollayamayan, sözüm ona kurumsal yapıdaki Kelebek Mobilya dan şikayetçiyim. Utanmadan 2 kere tarih verip ürünlerimin geleceğini söyleyip söylenen tarihte gelmeyen ve ayrıca bir kersinde yerlerse diye farklı bir ürün yollayan firmaya ne demek lazım bilmiyorum. Bu kadar terbiyesizlik olmaz. Yetkili makamdan kimseye ulaşamıyorum. Karşımda muhatap yok. Bir tane yetkili çıkıp sorunla alakalı bilgilendirme yapmazmı. Kelebek Mobilya işte böyle bir firma. İnsanları enayi yerine koymak üzere iş yapıyorlar. Şimdi bu mesajada bu site üzerinden yazılı olarak şikayetiniz ilgili birime iletilmiştir diyecekler. İlgili birim neresi hiçbir fikrim yok. Gerçi kendilerininde fikri olduğunu sanmıyorum. Rezil bir firmasınız.

  • Erhan24 Ekim 2016

    İletisim için hala bekliyorum. Buraya cevap verene kadar hala arayıp bilgi vermiyorsunuz. Beni hakli cikardiginiz için teşekkürler. İse yaramaz bir kurumsunuz. İnsanlari parasiyla rezil ediyorsunuz. Yazıklar olsun.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın ERHAN YILMAZ Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön