09 Aralık 2015

Kelebek Mobilya Ürün Gecikmesi ve Müşteriye Karşı İlgisizlik!

Kelebek Mobilya 'nın Çorlu mağazasından 3 Ekim 2015 tarihinde salon için yemek takımı ve koltuk takımı aldık. Yemek takımı 2 ay üzerine geldi fakat koltuk takımından hala haber yok. Bayi ilgisiz ve oyalıyor sürekli.


Merkez deseniz ondan beter. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz dönüp cevap veren yok. Siparişi iptal edemiyoruz çünkü salon için bir sürü masraf yaptık. Tül perde ve tadilat yaptırıldı. Bir daha asla ve asla girmem kapılarından. Baksanız koskoca Kelebek Mobilya fakat fiyasko

İsmail 310 Okunma

Cevaplar

 • İsmail11 Şubat 2016

  Gerçekten çok komik şeyler oluyor bu siparişte. Salon takımı ve nihayet koltuk takımımız geçenlerde geldi. Fakat siparişte hala eksikler var tabi. Nasıl bir üretim planlaması yapıyorlar anlamadım doğrusu. Her şey geldi fakat yemek masasının sandalyeleri gelmedi. Neyse en azından oturacak yerimiz var artık dedik ve çok sorun etmedik. Sandalyeleri beklemeye başladık. Yaklaşık 20-25 gün sonra sandalyeler geldi. Oh be çok şükür bitti çilemiz derken bir de ne görelim. Sandalyenin ayakları ile masanın mobilyası farklı. Yanlış sandalye gelmiş olamaz çünkü kumaşlar bizim seçtiğimiz kumaşlar. Yok artık bu kadarına da pes dedik ve ürünleri geri yolladık, tekrar beklemeye başladık.

 • İsmail21 Aralık 2015

  Koltuk takımlarımız sonunda geldi fakat Kelebek mobilyanın süprizleri bitmiyor tabi. Koltuk takımlarıyla beraber yemek masasının sandalyelerini de bekliyorduk fakat onlar bir sonraki bahara kaldı sanırım. Bazen düşünüyorum biz mi çok acele ediyoruz diye. Daha 3 ayın dolmasına 10 gün kadar var. :))) Hayatımda böyle bir alışveriş daha yapmadım. Bu kadar kötü termin ve müşteri memnuniyetinin sıfır olduğu bir firma ile daha çalışmadım.

 • İsmail14 Aralık 2015

  En son öğrendiğime göre koltuk takımlarım hala üretim aşamasındaymış ve bir hafta sonra üretimden çıkacakmış. Fakat ne zaman sorsam 1 hafta içinde üretimden çıkacak deniyor zaten. Bu yüzden bu bilgiye de inanmıyorum. Bu duruma o kadar alıştım ki artık sinirlenmiyorum da. Sadece her hafta verilen yeni bir termin yalanına "inşallah" deyip, gülüp geçiyorum. Benim anlamadığım koltuk takımları için 20- gün termin veriyorlar, verilen terminin üzerinden 1,5 ay geçti. Siparişi geçmeyi unutsalar veya üretimde bir problem olsa bile son 1,5 ayda bu koltuk takımı 2 kez daha sıfırdan üretilebilirdi. İlginç olan bu gecikmenin bir sebebinin açıklanamaması.

 • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Aralık 2015

  Sayın İsmail K. ; Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğukan GÜNDÜZ Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön