01 Kasım 2013

Kelebek Mobilya Ücret İadesi Yapmadı!

15-09-13 tarihinde Masko Kelebek Mobilya seratonin mobilyadan koltuk takımı satın aldım. Ürünü 3 hafta içinde teslim edilemeyeceği bilgisini aldığım için, aldığım mağazaya giderek kredi kartıma iade yapılmasını istedim. Mağazadaki görevliler iadenin yapılacağını, hatta taksitle alınmasına karşın kendi şirketlerinin prosedürü gereği tek çekim olarak iade yapılacağını söylediler.

Kredi kartı ekstrem geldiğinde hala aynı koltuğun 2. taksit ödemesinin yapıldığını gördüm ve hemen Kelebek Mobilya Masko şubesini aradım. İadenin yapılmadığını anlattım. Mağaza
sahibi bu tutarı iade etmeyeceğini ve tüketici mahkemesine başvurmamı söyledi. 45 gündür teslim almadığım koltuğun ücret iadesini alamıyorum.

Engin 199 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin yaşamış olduğu gecikmeden dolayı özür dileriz. Müşterimiz ile görüşülmüş olup kendisine gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. KELEBEK MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Engin04 Kasım 2013

    KELEBEK MOBİLYA GENEL MERKEZE ŞİKAYET KAYDI AÇTIRDIM. EN GEÇ 24 SAAT İÇİNDE GERİ DÖNÜŞ YAPILACAKTI.. 1 HAFTA OLACAK NERDEYSE DAHA ARAYAN OLMADI. BÖYLE BİR FİRMA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön