10 Eylül 2013 #2004297

Kelebek Mobilya Teslimatın Yapılmaması!

Kelebek Mobilya'dan 04. 08. 2013 tarihinde satın aldığım oturma grubu aradan geçen 37 güne rağmen hala teslim edilmedi. Bu firma ile ilgili bu konularda çok şikayet olmasına rağmen yetkililerce yani bu ürün teslimini geciktirmeleri durumunda herhangi bir yaptırım yok mu? Rwsmi kurumlarca neden uyarılmıyor?


Parasını peşin almalarına rağmen ürünü teslim etmiyorlar. Hem para verip birde mahkeme ile mi uğraşacağız. Otomatik devreye girebilecek bir mekanizma yok mu? Vatandaşın hakkını kim savunacak. Poşete sığmaz ki hemen alıp gidelim. Başka firmalar birkaç günde teslimat yapıyor da bu firma bir türlü teslimat yapmıyor. Ne yapalım cinnet mi getirelim gidip mağazaları mı basalım.

Mehmet 140 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda gerekli birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz., KELEBEK MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Mehmet17 Eylül 2013

    TELEFONLA ARAYIP BİLGİ İSTEMEMİZE RAĞMEN GERİ DÖNÜŞ YAPMADILAR. SONRAKİ SÜREÇLERDE ÇOK SERT AĞIR BİR USLUP KULLANINCA EŞYALARI GÖNDERDİLER BU SEFER DE GETİRDİKLERİ EŞYALARA AİT KOLİ VE PAKET MALZEMELERİNİ ALMADAN GİTMİŞLER ÇOK SEVİYESİZ ANLAYIŞTAN UZAK BİR FİRMA BİRDAHA ASLA TERCİH ETMEYECEĞİM HER FIRSATTA KÖTÜ OLDUKLARINI SÖYLEYECEĞİM.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön