09 Eylül
#12573924

Kelebek Mobilya Teslimat Sıkıntısı!

İzmir Manavkuyu Kelebek Mobilya'dan 26.08.2019 tarihinde 5 kapılı bir gardırop satın aldım. 09.09.2019 itibarı ile mobilyam teslim edilmedi. Bir başka konu ise satıcıdan 7 kez konu hakkında geri dönüş istememe rağmen hiçbir şekilde geri dönüş sağlamadı.
7. görüşmemde utana sıkıla söylediler ki mobilyam nakliyat sırasında kaybolmuş ve yeniden imalata girmiş. İnsanoğlunun Marşa roket gönderdiği bu günlerde Kelebek Mobilya bırakın teknolojiyi, müşterinin derdini bile takip edecek altyapıya sahip değil ne yazık ki. Şu an tam bir belirsizlik içerisinde mobilyamın ne zaman geleceğini öğrenmeye çalışıyorum ve muhatap bulamıyorum.

Celal Celal 631 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Celal09 Eylül

    İşte firma gerçeği... Tüm şikayetlere otomatik cevap... Yani ilgi alaka ve müşteri memnuniyeti bu firmada sıfır... Sakın satınalmayın pişman olursunuz.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Eylül

    SYN Celal S. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları