Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kelebek Mobilya Teşhirdeki Ürünü Gönderdi

Özge
11 Haziran 17:50
500

Kelebek Mobilya Aspendos Şubesi'nden 17 Nisan'da sipariş ettiğimiz Martha Koltuk Takımından haber çıkmayınca 3 Haziran'da aradık ve telefonumuzu yanlış aldıkları için arayamadıklarını, 1 haftadır depoda beklediğini 7 Haziran'da teslim edeceklerini söylediler. Rengini değiştirdiğimiz tekli ve 2li koltuk temiz ve arka yastıkları düzgün gelirken diğer rengi şubedeki gibi olsun dediğimiz 3lü koltuk kir lekeleri ile arka minderleri kullanıldığı çok belli olarak eğri büğrü geldi. Teşhir olduğu aşikardı. Daha kurulurken şikayet etmek için aradığımızda "Silin bakalım geçiyor mu? " gibi cevap karşısında şaşırıp kaldık. Yeni olduğunu iddia ettikleri teşhir ürününü değişmesini istediğimiz için silmedik ve ekspertizin gelip görmesini rica ettik. Kimse gelmiyor... Kirli yerlerin kumaşını değiştirmek gibi mantık dışı çözümlerini kabul etmiyoruz. Ayrıca 2li koltuğun 8 tane vidası eksik diye dikkatli oturun dediler, oturamıyoruz hiç salonda. Kaç gündür eksik vidaları getirmediler! Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı? Daha ne kadar mağdur edileceğiz?

Kelebek Mobilya Teşhirdeki Ürünü Gönderdi
Kelebek Mobilya Teşhirdeki Ürünü Gönderdi
Kelebek Mobilya Teşhirdeki Ürünü Gönderdi
Kelebek Mobilya Teşhirdeki Ürünü Gönderdi
+4

Gelişme
Gelişme

03 Temmuz 16:24

Kelebek Mobilya Teşhirdeki Ürünü Gönderdi Kelebek Mobilya Aspendos Şubesi'nden 17 Nisan'da sipariş ettiğimiz Martha Koltuk Takımından haber çıkmayınca 3 Haziran'da aradık ve telefonumuzu yanlış aldıkları için arayamadıklarını, 1 haftadır depoda beklediğini 7 Haziran'da teslim edeceklerini söylediler. Rengini değiştirdiğimiz tekli ve 2li koltuk temiz ve arka yastıkları düzgün gelirken diğer rengi şubedeki gibi olsun dediğimiz 3lü koltuk kir lekeleri ile arka minderleri kullanıldığı çok belli olarak eğri büğrü geldi. Teşhir olduğu aşikardı. Daha kurulurken şikayet etmek için aradığımızda "Silin bakalım geçiyor mu? " gibi cevap karşısında şaşırıp kaldık. Yeni olduğunu iddia ettikleri teşhir ürününü değişmesini istediğimiz için silmedik ve ekspertizin gelip görmesini rica ettik. Kimse gelmiyor... Kirli yerlerin kumaşını değiştirmek gibi mantık dışı çözümlerini kabul etmiyoruz. Ayrıca 2li koltuğun 8 tane vidası eksik diye dikkatli oturun dediler, oturamıyoruz hiç salonda. 11 Haziran'da Şikayetvar'a yazdıktan sonra arayıp Bayramdan sonra yeni kanepe ve vidaları getireceklerini söylediler. Kaç haftadır eksik vidaları getirmediler! Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı? Daha ne kadar mağdur edileceğiz? Bir de sonradan sipariş ettiğimiz sehpaların fişine de outlet yazmışlar! Biz normal fiyatıyla sipariş ettik! Sanırım kırık dökük ürün gönderip yine bizi mağdur edecekler! Vurdumduymaz cevapları yüzünden annem bağırmaktan faranjit oldu, haftalardır hastanelerde mücadele ediyoruz!

Ek
Ek
Ek
Ek
+4
11 Haziran 17:50 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Özge
12 Haziran 08:57

Telefonumuz kapandı, tekrar arayabilir misiniz? Size ulaşamıyoruz. Teşekkürler

Özge
27 Haziran 15:05

Bayramdan sonra değiştirileceği söylenmişti ama kimse aramadı! Hala mağduruz...

Özge
08 Temmuz 10:36

3'lü koltuğu bayramdan sonra değiştireceklerini söyleyen Kelebek Mobilya'dan ses çıkmayınca bugün aradığımızda "Koltuğun sağ kolçağı ve diğer koltuğun eksik çivileri geldi" dediler! Dalga mı geçiyorsunuz? Koltuğun tamamamı değişecekti! Arka minderleri teşhir olarak kullanılmaktan formu bozulmuş ve koltuğun her yeri lekeli! Fiziksel sağlığımızla oynadığınız yetmedi, şimdi de akıl sağlığımızla mı oynayacaksınız! Aylardır neyi bekliyoruz? Amacınız ne? Tüketici Hakları'na mı başvuralım?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Kelebek Mobilya Teslimat Eksik Parça

Bilgesu
22 Temmuz 18:35
129
Kelebek Mobilya Teslimat Eksik Parça

Kelebek Mobilya Uzun Suredir Devam Mobilya Değişim Süreci

Haluk
21 Temmuz 20:24
218

Kelebek Mobilya Teslimat Süresinde Mağduriyet Ve Eksik Ürün Teslimatı

Murat
20 Temmuz 13:26
277

Kelebek Mobilya İlgisizliği Ve Sorunumuzu Aylardır Çözmemeleri

Lara
18 Temmuz 15:35
287
Kelebek Mobilya İlgisizliği Ve Sorunumuzu Aylardır Çözmemeleri

Kelebek Mobilya Kelebek Te Yaşanan Hayal Kırıklığı

Muhsin
18 Temmuz 15:25
327
Benzer Şikayet Yaz