2 g
Yorum Yap
#11856215

Kelebek Mobilya Teşhir Ürün Yolluyor!

Kelebek Mobilya'dan maalesef ama maalesef yatak odası takımı ve salon takımı aldık. TV ünitesini teşhir yolladılar. Dolabı da kurarken üst tablasını kırdılar ve 8 aydır değişimi yapılmadı. Bugün servis geldi dolabın üst tablasını getireceklerini söylemişlerdi ama başka parça getirmişler evrakta da dolabın üst tablası yazıyor. Şaka mı bu? 8 aydır bir dolap tablasını değiştiremediler. Bir de utanmadan teşhir ürünü yolladılar. Ne aldıysam kelebekten pişmanım hepsi çöp.


Mahkemeye verdim verdiğim tüm parayı istiyorum asla sizden bir şey almam ürünleriniz çöp. İlginiz sıfır. Mağaza ilgilenmiyor. Fabrika ilgilenmiyor. Servis ilgilenmiyor. 8 aydır hepsini aradık kaç kişi aradı kimsenin umurunda değil. Satış yaparken öve öve anlattınız gördük ilginizi ürünlerinizi. Benim gibi yeni evlenecek arkadaşlarıma Kelebek aldırmadım, alacak olan herkesi vazgeçirdim siz kaybettiniz. Mahkemede görüşürüz.

Tuba Tuba 262 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi2 g

    SYN Tuba K. Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları