25 Ekim 2016 #6777853

Kelebek Mobilya Parça Değişimi Sorunu

Kelebek Mobilya'dan aldığım orta sehpanın 1 sene olmadan ayak bölümlerinde açılmalar oldu. Servis talebi için müşteri hizmetlerini aradım ve benden sorunlu olan ayakların fotoğraflarını istediler. Fotoğrafları çekip gönderdim ve bana ayakların değişeceğini söylediler. Bu görüşmenin üzerinden 2 ay geçti ve tarafıma Kelebek Mobilya tarafından 1 kere bile dönüş yapılmadı. Bu 2 aylık süre zarfında 3 kere müşteri hizmetlerini aradım ve bana her seferinde ürününüz üretim gözüküyor denildi. Bu kadar uzun sürede bir ayak üretilemez mi dediğimde sistemlerimiz yenileniyor yalanını ve ben fabrikaya mail atacağım size dönüş yapacağım diyorlar ama hiçbir şekilde tarafıma 2 aydır dönüş yapılmadı. Kelebek Mobilya gerçekten ürünleri zamanında teslim etme konusunda olsun satış sonrası servis konusunda olsun çok ama çok kötü bir firma. Ayıp insanlara yalan söyleyip kandırmaya çalışmayın. Bir daha ürün almam.

Doğan 748 Okunma

Cevaplar

  • Doğan21 Kasım 2016

    1 ay geçti bu şikayetin üzerinden 2 ay da öncesinden vardı bir ürün siparişi değiştirmeyi 3 aydır yapmayan Kelebek Mobilya. Ayıp ya utanın bu sorumsuz hareketinizden. Yaptığınız terbiyesizliktir. Çok daha ağır konuşmak gerek ama biz insanlığımızı koruyalım genede.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın DOĞAN GÜZEL Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön