Kelebek Mobilya Mobilya Teslimi Hakkında

Fatma Fatma2 hafta önce

29. Mayıs tarihinde 352 no lu Sipariş ile Bursa mağazanızdan aldığım ve kredi kartı ile ödemesini yaptığım koltuk, masa, şifonyer ve gardırop ve sandalyelerden ibaret mobilyalarım halen teslim edilmemiştir. Teslim ile ilgili perakende satış sözleşmesinde 35 gün teslim süresi verilmiştir. Bu tarihe kadar mobilyaların teslimi ile ilgili hiçbir bilgi tarafıma iletilmedi.

Acil olarak bu mobilyalara ihtiyaç söz konusu olup 4 gün kaldığı halde bilgi almakta zorluk çekmekteyim, ivedi olarak tarafıma aldığım ürünlerin teslimini talep ediyorum aksi halde sözleşmeden dönerek ödemiş olduğum bedelin iadesini talep etmek durumunda kalacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Kelebek Mobilya Logo Kelebek Mobilya 2 hafta önce

SYN Fatma A. S. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler