04 Ekim 2017
Yorum Yap
#9641829

Kelebek Mobilya Kurumsallığına Güvenerek Tercih Ettiğimiz Büyük Hayal Kırıklığı

Kelebek Mobilya'yı tercih edecekseniz bir kere daha düşünün! Nisan ayında bir yemek grubu ve yatak odası satın aldım. Temmuzun ilk haftası geleceğine dair sözleşme imzaladık. Firma tarafından eşyalarım parça parça geldi. Buna rağmen eşyalarımın bir kısmı yanlış, bir kısmı da kırık geldi. Bu arada! Ağustos ayında evlendim ve hala yanlış gelen eşyalar ve kırık parçalar evimde. Ağustos ayından bu sürece kadar her hafta düzenli olarak arıyorum ve karşımda birileri sürekli bir hafta sonra üretim tamamlanacak, sevk edilecek şeklinde ifadelerle 3 aydır oyalıyor. İşin en acısı konu hakkında bir muhatap bulamıyorsunuz. Yalnızca müşteri hizmetleriyle görüşüyorsunuz ama sonuca ulaşamıyorsunuz. Zaman kaybı.

Aytunç 578 Okunma

Cevaplar

  • Aytunç11 Ekim 2017

    Boşu boşuna yalandan takipdeyiz falan yazmayın hiçbir şeyi hallettiğiniz yok aynı şikayetlerimiz devam ediyor. Iğrenç bir firmasınız sizinle alışverişimizin bitmesi için gün sayıyorum. Evliliğimin heyacanını bile yaşatmadınız yazıklar olsun size.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi05 Ekim 2017

    Sayın AYTUNÇ E. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. . Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. . Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi . 444 1805

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler