26 Ekim 2016 #6781642

Kelebek Mobilya Kötü Hizmet!

Kelebek Mobilya'dan 02.09.2016 tarihinde sandıklı baza aldık. Teslimatı 07.09.2016'da yapıldı ancak başlık ve yan bölümlerin montajı yapılmadı. Nedeni montaj aksesuarlarının unutulmuş olması olarak belirtildi. 1 hafta içerisinde montajı yapacaklarını belirtmiş olmalarına rağmen 25.10.2016 itibariyle ne gelen var ne de haber veren. Defalarca gerek satın aldığımız Masko şubesine gerekse de genel müşteri hizmetlerine telefon açmamıza rağmen hala teslimat yapılmadı. Üstüne üstlük müşteri hizmetleri telefonda şu anda yatağı kullanmanıza engel bir durum mu var diye azarladı bizi. Ödemeyi peşin olarak yapmış olmamıza rağmen bu şekilde kötü hizmet ve kötü satış sonrası iletişim nedeniyle bir daha asla Kelebek Mobilya'dan ürün almayı düşünmüyoruz. Hiç kimseye de tavsiye etmeyeceğiz. Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunduk.

Deniz 939 Okunma

Cevaplar

  • Deniz27 Ekim 2016

    "En kısa sure" ifadesinden ne anlamamiz gerektiğini aciklayabilir misiniz? Ayrica müşteri iliskilerinde telefonda sikayetimizi guya kaydeden personelinizin yatagi kullanmaniza engel mi bu durum neden acele ediyorsunuz ifadesini de dinlemenizi tavsiye ederim. çözüm bulmaya calisacaginiza bir de müşteri azarliyorsunuz.

  • Deniz26 Ekim 2016

    bugüne kadar kimse donmedi. Donmenize de gerek yok.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın DENIZ AKALIN Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön