06 Kasım
#12913256

Kelebek Mobilya Kırık Sandalye Uzun Süredir Değiştirilemedi

2018 Ekim ayında teslim almış olduğum yemek takımına ait sandalye Ağustos ayında kırıldı. Kırılan sandalye ile oluşturulan servis kaydı ile yaklaşık 2 aydır açık talebim vardı. Kelebek Mobilya'nın alışılagelmiş huyu olarak zaten geç teslim edileceğine alışkındık. Ancak bu sefer sandalye değişimi diye beklerken bizden kırık sandalyeyi alıp iskeletini değiştirip 1 hafta daha beklememi söylediler.


Ben artık bu yemek takımını kullanmak istemiyorum. Diğer sandalyelerin ve masanın sağlamlığından şüpheliyim. Kelebek Mobilya hiçbir soruna çözüm bulamıyor ve ben bu ilgisiz ve bilgisiz personellerle uğraşmak istemiyorum.

Fatih Fatih 959 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi06 Kasım

    SYN Fatih D. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler