Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kelebek Mobilya Kapora Ve Müşteri Hakkında

Murat
13 Mayıs 11:47
310

Merhaba. 27.04.2024 tarihinde Sabiha Gökçen Havalimanı yolundaki Homecity'de bulunan Kelebek Mobilya mağazasından ürün beğendik. Bir masa, iki sandalye ve bir berjer beğendik. Anlaşmamız gereği bize söylenen kapora tutarı olan 2.280 TL'yi kartımdan çektiler. 02.05.2024 tarihinde 10.000 TL ödeyeceğimi söyledim ve kabul ettiler. Hatta gidip müdürlerine sordular. 15.05.2024 tarihinde de aynı ay içinde ödeyebileceğimi söyledim ve onlar da bunu kabul ettiler. Maaşım 1 Mayıs'ta yattı ve hemen Kelebek Mobilya'yı aradım. Anlaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi R**** Hanım'ı sordum, izinli olduğunu söylediler. Durumu anlatmama rağmen, ürünü Kelebek'ten aldığımızı ve kendi ürünlerini satmadıklarını söyleyerek tavrı tavırla konuştular. Ben de konuyu uzatmadan telefonu kapattım. 02.05.2024 tarihinde sabah WhatsApp numarama kalan 20.000 TL'nin Cumartesi gününe kadar ödenmesi gerektiği yönünde bir mesaj aldım. R**** Hanım'ı aradığımda, hepsini ödemem gerektiğini söyledi. Anlaştığımızı ve bunu kabul ettiğimi söylediğimde ise 'Hayır, ben üst yönetime soracağım' dedi ve 'Siz yanlış anladınız, üst yönetim kabul etmedi' dedi. Ödememi yaparsam Cumartesi siparişi geçeceğini, aksi takdirde iptal edeceğini söyledi. Ben de bu şekilde ödeyemeyeceğimi belirtip iptal etmek zorunda kaldım. İlk mağduriyetim, üst yönetimden onay almanız gerekiyorken neden o zaman kartımdan kapora çektiğinizdir. Eşim ve ben oradaydık, gidip müdüre sorduk ve 'Olur' dedi. Siparişimi iptal ettiğinde ise ödemeyi ne zaman geri alacağımı sordum ve '7 gün içinde, Cuma günü yatar' dedi. 10.05.2024 Cuma günü oldu ancak ödeme yapılmadı. Tekrar aradığımda bu sefer 'Haftaya Cuma öderler' dedi. İkinci mağduriyetim ise, kartımdan çekilen paranın şimdi Doğanlar Grubu tarafından ödenmesi gerektiğidir. Benim cebimden ödeme yapacak değilim. Muhasebeyi arayın, ödeme yapmadılar dediğimde ise bana çağrı merkezini aramamı söyledi. Gülerek cevap veriyor ve şikayet edeceğimi söylediğimde 'Tabii ki edin, isterseniz' diyerek rahat tavırlar sergiliyorlar. Galiba ceza veya ikaz almıyorlar. 'Sizinle konuşmak istemiyorum' dedim ve telefonu kapattım. Çağrı merkezini arayıp kayıt açtırdım. Cuma gününden itibaren bana dönüş olmadı. İyi ki ürünü almayıp iptal etmişim. Böyle ufak bir konuda çözüm üretemiyorlarsa, ürünümde hasar gibi konularda nasıl destek olacaklarını düşünemiyorum.

13 Mayıs 11:50 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Murat
15 Mayıs 14:48

Dün müşteri hizmetlerinden aradılar. Konuyu mağazaya ilettik dediler ödemeyi takip ediyoruz dediler. Niye bana iptal ediyorsunuz. Diye sormadılar. Ben sorunca diyliyelim dediler yarısında. Telefon kapandı. Geri aramadılar. Bana da sorun çözüldü diye SMS geldi. Konuyu kapattılar. Çok güzel çözdüler kendilerince. Sorunu. İyi ki almamışım ürünü.

Murat
23 Mayıs 09:45

Kaporayı kartımdan çekileli 1 ay oldu neredeyse ödeme alamadım. Biraz önce müşteri hizmetleri aradı. Çözeceğim. Deyip kapattı. SMS geldi konu çözüldü diye iyide ben daha paramı alamadım. Bıktım artık. Arayıp konuşmaktan. Maket olsun bezdirdiler beni. Kelebek pişmanlıktır. İyi ki almamışım.

Murat
23 Mayıs 09:54
kelebek-mobilya-kapora-ve-musteri-hakkinda-1.pdf

Buyurun kaç önce ödeme yapmışım bakabilirsiniz. Hala ödeme alamadım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

2

Kelebek Mobilya'da Teslimat Ve İade Sorunları

Suna
03 Haziran 10:40
225

Kelebek Mobilya Ürünlerim Hala Teslim Edilmedi!

Demet
25 Mayıs 16:54
262
Kelebek Mobilya Ürünlerim Hala Teslim Edilmedi!
Kelebek Mobilya Ürünlerim Hala Teslim Edilmedi!
Kelebek Mobilya Ürünlerim Hala Teslim Edilmedi!
Kelebek Mobilya Ürünlerim Hala Teslim Edilmedi!
+2
1

Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor

Serap
13 Mayıs 14:23
434
Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor
Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor
Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor

Kelebek Mobilya Hatalı Koltuk Takımı

Murat
29 Nisan 14:27
302

Kelebek Mobilya Sipariş Teslim Etmemesi

Umut
17 Nisan 13:42
599
Benzer Şikayet Yaz