1 g
Yorum Yap
#11856199

Kelebek Mobilya Kabusu

Kelebek Mobilya, yılların markası şeklinde anılması gerçekten aldatmaca! Ürünü satana kadar kalite ve yaygın teknik servisten bahseden yetkililer. Ürünleri satıldıktan sonra utanmasalar ürün bizim değil diyecek şekilde ilgisizler!


2 aydır 10'a yakın teknik servis talebi ve sayamadığım sayıda telefon konuşması sonucu zar zor bir kişi (üzerinde yetkili olduğuna dair bir kimlik bile olmayan) geldi. Evet parça değişmeli dedi , herhangi bir evrak vermeden de gitti! Şimdi de 1,5 aydır müşteri hizmetlerine durumu açıklamak ve parça siparişi verildi mi diye öğrenmek için uğraşıyorum! Müşteri hizmetlerine kaç kez şikayet notu bırakıldı sayamıyorum ve geri dönüş “sıfır”!

Büşra Büşra 174 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi1 g

    SYN Büşra U. Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları