30 Ocak 2016

Kelebek Mobilya İlgisizlik!

Ekim ayında İzmir Karabağlar Kelebek Mobilya'dan Plebe yemek odası takımı aldım. Teslimatta yaşam ünitesinin ara parçası eksik çıktı. Olan kısımları monte ettiler, en kısa zamanda eksik parçanın teslim edileceğini söyleyerek ayrıldılar. İki hafta sonra yemek masasına ait sandalyelerin arka kısmında ayrılmalar olduğunu gördüm ve çok şaşırdım çünkü daha sandalyelere bir kez bile oturulmamıştı. Bu durumu da telefonla bildirdim ilgileneceğiz dediler. Aradan 6 ay geçmesine rağmen kimse arayıp sormadı. Ben defalarca Kelebek Mobilya'yı telefonla aradım ama her defasında sanki ilk kez arıyormuşum gibi davrandılar. Anlamıyorum hiçbir kayıt sistemleri yok.

Sevinç 252 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç23 Şubat 2016

    Şikayetime çağrı merkezinden dönüp sorununuzu kısa zamanda çözeceğiz deyip ondan sonra da hiçbir şey yapmayan, arayıp sormayan, eksik parça ve arızalı mobilya ile ortada bırakan kelebek mobilyaya tesekkür ederim! Eminim bu yaklaşımla daha çok müşteri kaybedersiniz!

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi30 Ocak 2016

    Sayın SEVİNÇ KARCI ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön